Centre medicale | Centre de frumusete | Sali fitness

Du-te inapoi   Forum TopSanatate > TopSanatate > Frumusete & ingrijire
Inregistrare | Lista de membri | Cautare | Mesajele zilei | Marcheaza forumurile citite |

12 3 45 din 5 pagini

Cauta in acest subiect
Vechi postat de camy_camy [offline] Junior Member 20.06.2010, 11:56   Data inregistrarii: May 2010 Mesaje: 7
hmmm imi pica si mie parul dar nu asa adica na nu exagerat dar pentru asta folosesc niste produse profesionale de la label.m: un sampon si un balsam si imi merge foarte bine.dar produsele astea sunt pentru persoanel care isi agreseaza parul cu placa cu feonul etc.
Reply With Quote Citeaza   
Testeaza-ti sanatatea!
Vechi postat de gabitzadina [offline] Junior Member 16.07.2010, 12:29   Data inregistrarii: Jul 2010 Mesaje: 17
Stiati ca exista un aparat total inofensiv care testeaza starea sanatatii la fiecare organ in parte si care in doar 30 de minute iti spune starea sanatatii intregului organism la un pret derizoriu de doar 80 Ron? Testul se face fara radiatii si fara recoltare sange si se poate face si din suvita de par pentru persoanele nedeplasabile. Il pot face fara probleme si copiii si persoanele insarcinate, iar tratamentul este 100% naturist. Avem produse naturiste pentru orice tip de afectiune si cu rezultate miraculoase in bine. Pentru detalii si programari ma puteti contacta la numarul de telefon 0720325245. Gabi.
Reply With Quote Citeaza   
ulei de argan si in pentru un par sanatos
Vechi postat de monica30 [offline] Junior Member 20.07.2010, 13:29   Data inregistrarii: Feb 2010 Mesaje: 7
buna fetelor eu am gasit ceva foarte bun pentru ingrijirea parului casant si deteriorat.un ulei din argan si in care este excelent.mi-l comand de pe www.luxbeauty.ro si este foarte bun.si te ajuta foarte mult si la coafat.va pup
Reply With Quote Citeaza   
Vechi postat de mamita2010 [offline] Junior Member 09.08.2010, 15:04   Data inregistrarii: Aug 2010 Mesaje: 7
Mie mi-a facut f bine Samponul anti-caderea parului de la Keune, mai exact asta:
http://www.profesionalcosmetics.ro/s...rd=sampon+anti
Reply With Quote Citeaza   
Vechi postat de sorinalovex [offline] Junior Member 21.08.2010, 11:02   Data inregistrarii: Aug 2010 Mesaje: 3
Eu iti recomand sa folosesti Revita. L-am folosit si eu si sunt foarte multumita de el!

Este produs de DS Laboratories, iar link-ul de unde il poti cumpara este http://www.dslaboratories.ro/magazin/revita
Reply With Quote Citeaza   
Vechi postat de alecsxand [offline] Junior Member 23.08.2010, 09:59   Data inregistrarii: Aug 2010 Mesaje: 1
Revita e cel mai bun sampon ever! A functionat pentru mine, a functionat si pentru prietenele mele asa ca nu vad de ce nu ar functiona si la tine
Reply With Quote Citeaza   
Vechi postat de lilly26 [offline] Member 04.09.2010, 21:39   Data inregistrarii: Sep 2010 Mesaje: 37
buna daca sunteti interesate de un reprezentant oriflame va rog sa ma contactati pe id-ul black_lilly26@yahoo.com (livrare oriunde in tara)
Reply With Quote Citeaza   
Tratament impotriva caderii parului
Vechi postat de alinabubuianu [offline] Junior Member 13.09.2010, 12:45   Data inregistrarii: Sep 2010 Mesaje: 2
Eu am avut o perioada cand mi-a cazut parul foarte tare - aveam probleme la serviciu, propria-mi nunta de organizat, probleme cu banii...etc. La inceput nu am bagat in seama, dar pe parcurs, vazand ca-l adun cu pumnul de pe jos si dorind sa am la nunta un par frumos, nicidecum o freza basesciana, am inceput sa ma interesez pe net si pe la prieteni de un tratament eficient. N-aveam nici bani si nici timp sa ma apuc sa testez toate tratamentele de care auzeam. O prietena de-a mea care avusese aceeasi problema cu parul ca mine, mi-a recomandat sa incerc tratamentul de pe site-ul www.tratamentchelie.aaz.ro - am sunat, am discutat cu o doamna tare draguta care mi-a explicat cum se aplica tratamentul, am facut comanda si l-am folosit. Parul a incetat sa-mi mai cada dupa doar 2 saptamani de aplicare ( ma dadeam cu el de 2 sau 3 ori/saptamana...nu mai stiu exact )
Reply With Quote Citeaza   
Vechi postat de scorpyonutz [offline] Junior Member 16.10.2010, 22:35   Data inregistrarii: Oct 2010 Mesaje: 6
Hello tuturor!!! pentru cele mai bune produse cosmetice va recomand site-ul asta!!! www.cosmetx.cabanova.com
Reply With Quote Citeaza   
Vechi postat de daniela_88 [offline] Junior Member 16.12.2010, 16:11   Data inregistrarii: Mar 2009 Mesaje: 12
Depinde si care este motivul care cauzeaza caderea parului. Mie imi cade parul din cauza coafatului des si al vopsitului frecvent. Am rezolvat aceasta problema cu ajutorul unui tratament masca intensiv de la label.m. Dupa o perioada am observat ca s-a redus numarul de fire cazute.
Reply With Quote Citeaza   

Raspunde
12 3 45 din 5 pagini

Unelte topic Cauta in acest subiect
Cauta in acest subiect:

Cautare avansata
Moduri de afisare

Ruleaza cu: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Ai sugestii sau intrebari? Trimite-ne mesajul tau

TopSanatate este un site de informatii dedicate sanatatii.
Acestea nu pot substitui o consultatie de specialitate sau un tratament recomandat de un medic.
Newslettere | Concursuri | Contact

@2014 iMediaNetwork. Conceput si realizat de matrix<works/>