Centre medicale | Centre de frumusete | Sali fitness

Du-te inapoi   Forum TopSanatate > TopSanatate > Medicina alternativa
Inregistrare | Lista de membri | Cautare | Mesajele zilei | Marcheaza forumurile citite |

Cauta in acest subiect
dureri de burtå dupå mincare si stress
Vechi postat de hanna905 [offline] Junior Member 05.03.2008, 11:56   Data inregistrarii: Mar 2008 Mesaje: 1
Bunå.Eu am probleme cu burta de 7 ani ,si nu stiu ce så mai fac.Må doare burta la 2-3 min. dupå ce am mincat ,indiferent ce måninc,mai mult sau mai putin,si må mai doare si de la stress.Din cauza durerilor am fåcut si o angoaså ,mie fricå så merg distante lungi cind am dureri prea mari.Orice sfat e binevenit,poate eventual de la cineva care a trecut prin aceleasi probleme ca mine.Vå multumesc Ioana
Reply With Quote Citeaza   
medicina alternativa
Vechi postat de petrutica [offline] Senior Member 07.03.2008, 19:32   Data inregistrarii: Mar 2007 Mesaje: 357
Ioana draga, ai fost la medic, ai facut vreo investigatie, ai un diagnostic ?
Reply With Quote Citeaza   
dureri de burta
Vechi postat de vali 22 [offline] Member 08.05.2008, 14:44   Data inregistrarii: May 2008 Mesaje: 30
buna ioana .am citit articolul tau.eu am 39 ani si m-am confruntat si eu cu asemenea pb.daca nu ai un diagnostic a-r fi bine sa mergi la un medic,dar e posibil sa fie si pe sistem nervos.la mine a fost pe sistem nervos si din ce ma gandeam mai mult se aprofundau.sincera sa fiu eu am scapat cu ceai de tei ,roinita si lavanda.din aceste ceaiuri poti sa bei 3 cani pe zi dar una neaparat seara inainte de culcare.oricum a-r fi situatia ta ceaiurile acestea nu iti pot face rau.eu ti-am spus cum am scapat eu dar tu faci cum vrei tu.poate fi si o colita la care ceaiurile in general fac bine.eu de cativa ani nu exista zi sa nu beau ceai neindulcit si m-a scapat de la multe pb si am sfatuit si prietenele mele in anumite pb de sanatate si sa sti ca leau prins bine.fitoterapia e buna dar sa sti sa o faci.si mai poti incerca si cu ceai de sunatoare care de asemenea e minunat.dar precizez consulta si un medic sau poate ai consultat pana acum.iti doresc multa sanatate vali.
Reply With Quote Citeaza   

Raspunde

Unelte topic Cauta in acest subiect
Cauta in acest subiect:

Cautare avansata
Moduri de afisare

Ruleaza cu: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Ai sugestii sau intrebari? Trimite-ne mesajul tau

TopSanatate este un site de informatii dedicate sanatatii.
Acestea nu pot substitui o consultatie de specialitate sau un tratament recomandat de un medic.
Newslettere | Concursuri | Contact

@2014 iMediaNetwork. Conceput si realizat de matrix<works/>